بازدید دکتر بازدار بر تکمیل هرچه سریعتر طرح های در حال ساخت در حوزه های مختلف کشاورزی
SuperUser Account
/ دسته ها: ویژه

بازدید دکتر بازدار بر تکمیل هرچه سریعتر طرح های در حال ساخت در حوزه های مختلف کشاورزی

بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از طرح های کشاورزی شهرستان بروجرد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان به همراه معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بروجرد از گلخانه در حال ساخت آقای رضایی در شهرستان بروجرد بازدید بعمل آوردند.به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در این بازدید دکتر بازدار بر تکمیل هرچه سریعتر طرح های در حال ساخت در حوزه های مختلف کشاورزی تاکید کردند .

ایشان با اعلام این مطلب که یکی از سیا ستهای کلان وزارت جهاد کشاورزی توسعه کشت در محیط های بسته و در شرایط گلخانه ای است افزودند ؛ با توجه به شرایط اقلیمی، حفظ منابع آب و خاک، استفاده بهینه از آب و خاک و دیگر نهاده های تولیدی کشت در محیطهای گلخانه ای مزیتی مهم و تاثیر بسزایی در افزایش عملکرد خواهد داشت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به شعار سال( جهش تولید) و تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی توسعه گلخانه های استان به ویژه شهرکهای گلخانه ای را از برنامه های در دست اقدام و اجراء سازمان جهاد کشاورزی استان اعلام داشتند. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، دکتر بازدار با اشاره به اینکه؛ مساحت زمین گلخانه آقای رضایی در شهرستان بروجرد ۲ هکتار بوده و مساحت سازه این  گلخانه صنعتی ۱ هکتار می باشد افزودند سازه گلخانه با پیشرفت ۸۵ درصدی در حال تکمیل و اتمام می باشد که پیش بینی می شود با بهره برداری از این واحد گلخانه ای آقای رضایی ، ۶۵۰ تن انواع صیفی جات ( فلفل و گوجه) تولید و  اشتغالزایی این واحد تولیدی ۳۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۵ نفر  به صورت غیر مستقیم می باشد.

مطلب قبلی سالروز شهادت حضرت علی (ع) تسلیت باد
مطلب بعدی فعالیتها ، اقدامات و برنامه های سازمان جهاد کشاورزی در فعال نمودن و پویایی زنجیره تولید گوشت مرغ و خوراک دام در لرستان
Print
136

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان